GİZLİLİK VE GÜVENLİK

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmaz, paylaşılamaz.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, sipariş bilgileriniz ve detaylarınız 3. parti firma veya kişilerle paylaşılamaz.

 

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

 

Güvenli Alışveriş Garantisi:


Mermerevim en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem Mermerevim hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Tüm kişisel bilgilerinize, kredi kartı bilgilerinize veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta mermerevim çalışanları da dahil olmak üzere erişmek olanaksızdır.

 

Sitemizdeki tüm bilgiler ve veriler, SSL sertifikası sayesinde, internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği sırada, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanmaktadır.

 

ssl sertifikasi nedir ile ilgili görsel sonucu