GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol edilmesi ve hasarsız teslim alınması gerekmektedir. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturunuz. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının, ambalaj yada aksesuarlarının bozulması yada hasarı garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade - Değişim Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün kusurlu yada hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün yapılan incelemeler sonucu, yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından yada hatasından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün, faturası ile birlikte orijinal ambalajında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş ve satın aldığınız durumda olmalıdır. Mermer ve doğal taş ürünleri doğal ürünler olup, sitede yer alan resim ve görsellerden farklılık gösterebilir, alıcı satın alma sırasında bu şartları kabul etmiştir. Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün var ise geri gönderilmelidir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Kalite Sertifikalarımız:

 

Üretilen tüm ürünlerimiz ISO 9001 kalite sertifiksına sahip üretim tesislerimizde üretilmekte ve siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.