ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
Üyelik Hakkında

Mermerevim’e üye olmak için Üye İşlemleri ve Kayıt Ol bölümünden doldurmanız yeterlidir.
Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin hızlı ve sorunsuz ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir ve size zaman zaman ayrıcalıklar fırsatlar sunmaktadır. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Mermerevim üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

 

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra mermerevim ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
 Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
- Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
- Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa,
- Üye son verdiği sipariş üzerinden 30 gün geçmemişse yada verdiği siparişler henüz kendisine ulaşmamış ise,
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
- Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
- Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
- Sisteme veya Mermerevim ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.
 
Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. 
 
Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. 

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinebilir.
 
Site İçeriği
 
Mermerevim internet sitesinin genel görünüm ve tasarımıyla, internet sitesindeki tüm bilgi, ürün, resim, detaylar, www.mermerevim.com alan adı, logosu, teknik veriler,ve tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.