HAKKIMIZDA

"Mermerevim" Çekiçler Grubu markası ve on-line alışveriş sitesidir. Tüm ürünler Çekiçler Grubu ve Çekiçler mermer garantisi altında ve en üst düzey kalitede üretilmekte ve yollanmaktadır.

 

Çekiçler grubu faaliyetlerine 1957 yılında başlamış ve bu zamandan beri ülkemizde ve dünyada sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Üretimlerinde son teknolojik makineleri ve çoğunluğu kendi ocaklarından çıkan tamamen doğal, üst düzey kalitede mermer, limestone, onyx, traverten ve doğaltaş ürünleri kullanmaktadır.

 

Geleneklerine, kanunlara ve yasalara saygılı, ülkesi için çalışan dinamik bir ulusun bireyleri olarak; ÇEKİÇLER'de temel değerler güvenilirlik, farklılık ve katılımcılık olmuştur. 50 yıldan fazla bir süredir sorumluluk, tutku ve disiplin içinde; evrensel kuruluş olmaya çalışan yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluktur. Müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği, onlarca yıla dayanan istikrarlı yapısıyla kalitede, istikrarda ve hizmette en iyi olmak, sürekli ve sürdürülebilir karlılık sağlamak ana hedefimizdir. Ahlaki kurallar çerçevesinde kazanmak, farklılık yaratmak ve daha ileriye gitmek için güven, mükemmelik, yenilikçilik ve insana değer vermek temel ilkelerimizdir.

 

Çekiçler Grubu, doğal taş ocaklarının işletilerek blok üretilmesi, mermer ürünlerinin(fayans, plaka ve özel ürün) üretilmesi, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerininkarşılanmasında, gerek organizasyonel gerekse kalite gereksinimlerini sağlamadaki çabaları ve becerilerinden ötürü Uluslararası Kalite ve Standartlar Örgütü tarafından ISO 9001 belgesi ile onurlandırtmıştır.

Çekiçler Grubu, doğal taş ocaklarının işletilerek blok üretilmesi, mermer ürünlerinin (fayans, plaka ve özel ürün) üretilmesi, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasında, çalışanlarının sağlığı, çalışma ortamı, faaliyetlerinin her aşamasında doğaya ve çevreye duyarlılığını; organizasyonel, kalite ve sürdürülebilirlik gereksinimlerini sağlamadaki çabaları ve becerilerinden ötürü Uluslararası Kalite ve Standartlar Örgütü tarafından OHSAS 18001 belgesi ile onurlandırtmıştır.

 

Prestijli ve ayrıcalıklı projelere en üst düzeyde ve en kaliteli mermer ve doğal taş ürünlerini sunmanın en önemli yolu üretim kalite ve standartlarına bağlıdır. Çekiçler Grubu olarak, üretimin her aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar, sürekli iyileştirme kalite politikasını izlemekte ve yaptığımız her faaliyette çevremize, insanımıza ve ülkemize sorumluluğumuzu göz önünde bulundurmaktayız.